Tallinna Mahtra Põhikool

О школе
Transportation

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Служба поддержки

Должность
 
Администрация (6)

Edgar Roditšenko

Директор
+372 6218185
Edgar.Roditsenko@mahtra.edu.ee

Время приема:

Direktori vastuvõtuaeg E, K 15.00- 16.00 eelregistreerimisega e- posti mahtra@mahtra.edu.ee või telefoni +372 6218185 teel

Aleksandra Melnikova

HEV-Ko
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee


Aleksandra Jakovtšenko

Õppe- ja kasvatusjuht
+372 6218184
Aleksandra.Jakovtsenko@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Huvijuht
+372 6218299
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Anu Urm

Sekretär
+372 6218185
Anu.Urm@mahtra.edu.ee


Anton Karavajev

Руководитель по развитию
Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Учителя (30)

Svetlana Todorovskaja

Eesti keel
Svetlana.Todorovskaja@mahtra.edu.ee


Natalja Šemenkova

Eesti keel
Natalia.Semenkova@mahtra.edu.ee


Leino Lepp

Eesti keel
Leino.Lepp@mahtra.edu.ee


Julia Morozova

Eesti keel
Julia.Morozova@mahtra.edu.ee


Elina Kartsev

Inglise keel
Elina.Kartsev@mahtra.edu.ee


Ljudmila Mazurkevitš

Inglise keel
Ljudmila.Mazurkevits@mahtra.edu.ee


Natalja Kotovitš

Inglise keel
Natalja.Kotovits@mahtra.edu.ee


Maria Seleznjova

Vene keel
Maria.Seleznjova@mahtra.edu.ee


Galina Saburova

Vene keel
Galina.Saburova@mahtra.edu.ee


Jelena Frolova

Vene keel
Jelena.Frolova@mahtra.edu.ee


Svetlana Stupina

Keemia
Loodusõpetus
Svetlana.Stupina@mahtra.edu.ee


Natalja Antonova

Keemia
Loodusõpetus
Natalia.Antonova@mahtra.edu.ee


Anna Šulipa

Bioloogia
Geograafia
Anna.Sulipa@mahtra.edu.ee


Denis Karsika

История
Denis.Karsika@mahtra.edu.ee


Olga Khudyakova

История
Klassiõpetaja
Olga.Khudyakova@mahtra.edu.ee


Ljudmila Veržbitskaja

Muusika
Ljudmila.Verzbitskaja@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Muusika
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Piret Peil

Kunst
Piret.Peil@mahtra.edu.ee


Svetlana Tsabijeva

Käsitöö ja kudundus
Svetlana.Tsabijeva@mahtra.edu.ee


Nikolai Andriankov

Tehnoloogia
Nikolai.Andriankov@mahtra.edu.ee


Ljubov Kozõrkova

Kehaline kasvatus
Ljubov.Kozorkova@mahtra.edu.ee


Margarita Müürsepp

Kehaline kasvatus
Margarita.Muursepp@mahtra.edu.ee


Jevgenia Mostovaja

Algkool
Klassiõpetaja
Evgenia.Mostovaja@mahtra.edu.ee


Anna Nasretdinova

Algkool
Klassiõpetaja
Anna.Nesretdinova@mahtra.edu.ee


Tatjana Savitskaja

Algkool
Klassiõpetaja
Tatjana.Savitskaja@mahtra.edu.ee


Juta Tšurilina

Algkool
Klassiõpetaja
Juta.Tsurilina@mahtra.edu.ee


Marina Moltšanov

Inimeseõpetus
Marina.Moltsanov@mahtra.edu.ee


Rainer Raudsepp

Kehaline kasvatus
Rainer.Raudsepp@mahtra.edu.ee


Kaja Koger

Eesti keel
Kaja.Koger@mahtra.edu.ee


Maria Volkova

Математика
Maria.Volkova@mahtra.edu.ee

Служба поддержки (5)

Olha Haiuk

Logopeed
Olha.Haiuk@mahtra.edu.ee


Galina Sokotuštšenko

Psühholoog
+372 6218313
Galina.Sokotustsenko@mahtra.edu.ee


Aleksandra Melnikova

HEV-Ko
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee


Jekaterina Ivanova

Eripedagoog
Jekaterina.Ivanova@mahtra.edu.ee


Tatiana Komova

Eripedagoog
Tatiana.Komova@mahtra.edu.ee

Tallinna Mahtra Põhikool

О школе
Transportation

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.