Учебная работа

Консультации


Konsultatioonid 2022/23

Konsultatioonid 2022/23
Õpetaja nimi Aine Konsultatsiooniaeg ja ruum
Ahmed Saeed inglise keel Kokkulepel e-posti teel
Aleksandra Jakovtšenko vene keel ja kirjandus Kolmapäev 8.tund (15:15 - 16:00) kab. 106
Aliaksandr Pashkevich kehaline kasvatus Teisipäev 7.tund 14.20-15.05
Anastasiia Bakunets  matemaatika Kokkuleppel /8.10 - 8.30 k.13/, teisipäeval (13.30-14.15)
Anna Maiorova klassiõpetaja Reede 5-6. tund (12.35-14.15) kab. 10
Anna Nasretdinova loodusõpetus Kolmapäev, reede 6. tund (13:30-14:15) kab. 102
Anna Šulipa geograafia Teisipäev 14.20-15.30 kab-309
Anni Tungel eesti keel Kolmapäev 6.tund (13:30 - 14:15) või kokkuleppel
Denis Karsika ajalugu, ühiskonnaõpetus Esmaspäev 8 tund 
Diana Kabanova inglise keel Kokkuleppel reede 6. tund (13:30-14:15) 
Elena Tkachenko inglise keel Kokkuleppel Reedel 8.00-8.30 kab 208.
Elina Parker inglise keel T+K+N: 8.00-8.30 kab.310
Gajane Jeremjan-Sukhan muusika
Galina Saburova vene keel ja kirjandus Esmaspäev 7.tund (14.20-15.05), kab.401
Galina Sokotuštšenko ühiskonnaõpetus neljapäev 7 tund, kab. 101
Hanna Topol kehaline kasvatus Среда 6 урок, 13:30-14:15
Iryna Ryzhykava vene keel ja kirjandus Понедельник 14:20-15:05, каб 305
Janika Kütt klassiõpetaja, eesti keel Igal koolipäeval kell 7.40 - 8.00 või kokkuleppel. Kabinet 4
Jaroslav Tšekolovets matemaatika Esmaspäev ja Reede (13.30-16:00)
Jekaterina Ivanova eesti keel/loodusõpetus Neljapäev 6. tund (kell 13.30-14.45) või kokkuleppel
Jelena Frolova vene keel ja kirjandus Kokkuleppel neljapäeval 6. tund (13:30-14:00) kab 9
Jevgenia Mostovaja klassiõpetaja, kunst
Juta Tšurilina klassiõpetaja Teisipäev, 5 -6. tund (12.35-14.15), kab. 3
Kaidi Rätsep eesti keel Kokkuleppel neljapäeval 7. tund (14:20-15:05) kab 210
Kati Kuusk sotsiaalained (ajalugu, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus) Kokkuleppel teisipäev 7. tund (14:20-15.05) kab 301
Kristiina Pritsõk eesti keel Kokkuleppel neljapäeval 7. tund (14:20-15:05) kab 210
Kyryl Korolov füüsika, matemaatika Kokkuleppel 7 tund
Leino Lepp eesti keel Kokkuleppel igal koolipäeval kell 8.00 - 8.30 kabinet 112
Leonardo Pihlakas eesti keel Kokkulepel teisipäev, neljapäev 10,10-10,25 / 11,10-11,30
Liilia Ekrjas-Kin informaatika  Kokkuleppel teisipäeval kl. 8.00-8.30 kabinet 203
Liubov Kulichenko loodusõpetus, bioloogia, inimeseõpetus
Ljubov Kozõrkova kehaline kasvatus Neljapäev 7.tund 14.20- 15.05
Ljudmila Mazurkevitš inglise keel Teisipäev, Reede:8.00-8.30 k.308
Margarita Müürsepp kehaline kasvatus Esmaspäev 6.tund (13.30-14.15)
Maria Seleznjova vene keel ja kirjandus
Marianna Helmrosin klassiõpetaja
Marina Moltšanov ühiskonnaõpetus
Nadiia Obertynska muusika Teisipäev 13.30-14.15 kabinet 117
Natalia Šemenkova eesti keel Kolmapäev 8.00, reede 8.00, reede 15.00 kab 303
Natalja Kotovitš inglise keel Kokkuleppel kolmapäev 8.00-8.30 kab 306.
Nikolay Andriankov tehnoloogia Teisipäev 7.-8.tund
Piret Peil kunst kokkuleppel, reedeti 6. tund, klassis 209
Polina Troeperstova inglise keel Kokkuleppel teisipäeval ja reedel: 8.00-8.30 kab. 411
Rainer Raudsepp kehaline kasvatus Kokkuleppel reede 8. tund 
Svetlana Issajeva kehaline kasvatus Reede 8. tund (15.10-15.55)
Svetlana Stupina keemia, bioloogia inimeseõpetus
Svetlana Todorovskaja eesti keel Teisipäev, reede, 8.tund (15.15 - 16.00), kab 204
Svetlana Tsabijeva käsitöö ja kodundus Kokkuleppel /8.00 - 8.30 k.111/, Neljapäev - 7.tund /14.20-15.10/
Svitlana Kochubei matemaatika Kokkuleppel /8.00 - 8.30 k.403/, neljapäev - 7.tund /14.20-15.10/
Tatjana Savitskaja klassiõpetaja Kolmapäev 6.tund (13:30 - 14:15) kab. 12
Vladislav Jekimtsev matemaatika Kokkuleppel esmaspäev 6 ja 7 tund (13:30-15:05), teisipäev 7 tund, kab 410 (14:20-15:05)
Yevheniia Starikova klassiõpetaja Neljapäev 6. tund (kell 13.30-14.45) kab. 11
Ulvi Koop eesti keel

Konsultatioonid 2022/23

Konsultatioonid 2022/23
Õpetaja nimi Aine Konsultatsiooniaeg ja ruum
Ahmed Saeed inglise keel Kokkulepel e-posti teel
Aleksandra Jakovtšenko vene keel ja kirjandus Kolmapäev 8.tund (15:15 - 16:00) kab. 106
Aliaksandr Pashkevich kehaline kasvatus Teisipäev 7.tund 14.20-15.05
Anastasiia Bakunets  matemaatika Kokkuleppel /8.10 - 8.30 k.13/, teisipäeval (13.30-14.15)
Anna Maiorova klassiõpetaja Reede 5-6. tund (12.35-14.15) kab. 10
Anna Nasretdinova loodusõpetus Kolmapäev, reede 6. tund (13:30-14:15) kab. 102
Anna Šulipa geograafia Teisipäev 14.20-15.30 kab-309
Anni Tungel eesti keel Kolmapäev 6.tund (13:30 - 14:15) või kokkuleppel
Denis Karsika ajalugu, ühiskonnaõpetus Esmaspäev 8 tund 
Diana Kabanova inglise keel Kokkuleppel reede 6. tund (13:30-14:15) 
Elena Tkachenko inglise keel Kokkuleppel Reedel 8.00-8.30 kab 208.
Elina Parker inglise keel T+K+N: 8.00-8.30 kab.310
Gajane Jeremjan-Sukhan muusika
Galina Saburova vene keel ja kirjandus Esmaspäev 7.tund (14.20-15.05), kab.401
Galina Sokotuštšenko ühiskonnaõpetus neljapäev 7 tund, kab. 101
Hanna Topol kehaline kasvatus Среда 6 урок, 13:30-14:15
Iryna Ryzhykava vene keel ja kirjandus Понедельник 14:20-15:05, каб 305
Janika Kütt klassiõpetaja, eesti keel Igal koolipäeval kell 7.40 - 8.00 või kokkuleppel. Kabinet 4
Jaroslav Tšekolovets matemaatika Esmaspäev ja Reede (13.30-16:00)
Jekaterina Ivanova eesti keel/loodusõpetus Neljapäev 6. tund (kell 13.30-14.45) või kokkuleppel
Jelena Frolova vene keel ja kirjandus Kokkuleppel neljapäeval 6. tund (13:30-14:00) kab 9
Jevgenia Mostovaja klassiõpetaja, kunst
Juta Tšurilina klassiõpetaja Teisipäev, 5 -6. tund (12.35-14.15), kab. 3
Kaidi Rätsep eesti keel Kokkuleppel neljapäeval 7. tund (14:20-15:05) kab 210
Kati Kuusk sotsiaalained (ajalugu, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus) Kokkuleppel teisipäev 7. tund (14:20-15.05) kab 301
Kristiina Pritsõk eesti keel Kokkuleppel neljapäeval 7. tund (14:20-15:05) kab 210
Kyryl Korolov füüsika, matemaatika Kokkuleppel 7 tund
Leino Lepp eesti keel Kokkuleppel igal koolipäeval kell 8.00 - 8.30 kabinet 112
Leonardo Pihlakas eesti keel Kokkulepel teisipäev, neljapäev 10,10-10,25 / 11,10-11,30
Liilia Ekrjas-Kin informaatika  Kokkuleppel teisipäeval kl. 8.00-8.30 kabinet 203
Liubov Kulichenko loodusõpetus, bioloogia, inimeseõpetus
Ljubov Kozõrkova kehaline kasvatus Neljapäev 7.tund 14.20- 15.05
Ljudmila Mazurkevitš inglise keel Teisipäev, Reede:8.00-8.30 k.308
Margarita Müürsepp kehaline kasvatus Esmaspäev 6.tund (13.30-14.15)
Maria Seleznjova vene keel ja kirjandus
Marianna Helmrosin klassiõpetaja
Marina Moltšanov ühiskonnaõpetus
Nadiia Obertynska muusika Teisipäev 13.30-14.15 kabinet 117
Natalia Šemenkova eesti keel Kolmapäev 8.00, reede 8.00, reede 15.00 kab 303
Natalja Kotovitš inglise keel Kokkuleppel kolmapäev 8.00-8.30 kab 306.
Nikolay Andriankov tehnoloogia Teisipäev 7.-8.tund
Piret Peil kunst kokkuleppel, reedeti 6. tund, klassis 209
Polina Troeperstova inglise keel Kokkuleppel teisipäeval ja reedel: 8.00-8.30 kab. 411
Rainer Raudsepp kehaline kasvatus Kokkuleppel reede 8. tund 
Svetlana Issajeva kehaline kasvatus Reede 8. tund (15.10-15.55)
Svetlana Stupina keemia, bioloogia inimeseõpetus
Svetlana Todorovskaja eesti keel Teisipäev, reede, 8.tund (15.15 - 16.00), kab 204
Svetlana Tsabijeva käsitöö ja kodundus Kokkuleppel /8.00 - 8.30 k.111/, Neljapäev - 7.tund /14.20-15.10/
Svitlana Kochubei matemaatika Kokkuleppel /8.00 - 8.30 k.403/, neljapäev - 7.tund /14.20-15.10/
Tatjana Savitskaja klassiõpetaja Kolmapäev 6.tund (13:30 - 14:15) kab. 12
Vladislav Jekimtsev matemaatika Kokkuleppel esmaspäev 6 ja 7 tund (13:30-15:05), teisipäev 7 tund, kab 410 (14:20-15:05)
Yevheniia Starikova klassiõpetaja Neljapäev 6. tund (kell 13.30-14.45) kab. 11
Ulvi Koop eesti keel