Uudised

23. veebruaril toimusid klassitunnid “Vabariigi Aastapäeva” tähistamiseks. 28. veebruar dariya.kulakova


23. veebruaril toimusid meie koolis pudulikud klassitunnid “Vabariigi Aastapäeva” tähistamiseks. Tallinna Mahtra Põhikooli direktor Edgar Roditšenko soovis õnne õpilastele ja meie kallike kodumaale ning heaolu kõigile meie maa elanikele. Klassitundidel laulsid õpilesed Eesti Vabariigi hümni ja vaatasid õnnitlusvideosid.

23. veebruaril toimusid meie koolis pudulikud klassitunnid “Vabariigi Aastapäeva” tähistamiseks. Tallinna Mahtra Põhikooli direktor Edgar Roditšenko soovis õnne õpilastele ja meie kallike kodumaale ning heaolu kõigile meie maa elanikele. Klassitundidel laulsid õpilesed Eesti Vabariigi hümni ja vaatasid õnnitlusvideosid.

den_nezavisimosti_estonskoy_respubliki
den_nezavisimosti_estonskoy_respubliki