Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugisüsteem

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Edgar Roditšenko

Direktor
+372 6218185
Edgar.Roditsenko@mahtra.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Direktori vastuvõtuaeg E, K 15.00- 16.00 eelregistreerimisega e- posti mahtra@mahtra.edu.ee või telefoni +372 6218185 teel

Aleksandra Melnikova

HEV-Ko
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee


Aleksandra Jakovtšenko

Õppe- ja kasvatusjuht
+372 6218184
Aleksandra.Jakovtsenko@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Huvijuht
+372 6218299
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Anu Urm

Sekretär
+372 6218185
Anu.Urm@mahtra.edu.ee


Anton Karavajev

Arendusjuht
Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Õpetajad (30)

Svetlana Todorovskaja

Eesti keel
Svetlana.Todorovskaja@mahtra.edu.ee


Natalja Šemenkova

Eesti keel
Natalia.Semenkova@mahtra.edu.ee


Leino Lepp

Eesti keel
Leino.Lepp@mahtra.edu.ee


Julia Morozova

Eesti keel
Julia.Morozova@mahtra.edu.ee


Elina Kartsev

Inglise keel
Elina.Kartsev@mahtra.edu.ee


Ljudmila Mazurkevitš

Inglise keel
Ljudmila.Mazurkevits@mahtra.edu.ee


Natalja Kotovitš

Inglise keel
Natalja.Kotovits@mahtra.edu.ee


Maria Seleznjova

Vene keel
Maria.Seleznjova@mahtra.edu.ee


Galina Saburova

Vene keel
Galina.Saburova@mahtra.edu.ee


Jelena Frolova

Vene keel
Jelena.Frolova@mahtra.edu.ee


Svetlana Stupina

Keemia
Loodusõpetus
Svetlana.Stupina@mahtra.edu.ee


Natalja Antonova

Keemia
Loodusõpetus
Natalia.Antonova@mahtra.edu.ee


Anna Šulipa

Bioloogia
Geograafia
Anna.Sulipa@mahtra.edu.ee


Denis Karsika

Ajalugu
Denis.Karsika@mahtra.edu.ee


Olga Khudyakova

Ajalugu
Klassiõpetaja
Olga.Khudyakova@mahtra.edu.ee


Ljudmila Veržbitskaja

Muusika
Ljudmila.Verzbitskaja@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Muusika
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Piret Peil

Kunst
Piret.Peil@mahtra.edu.ee


Svetlana Tsabijeva

Käsitöö ja kudundus
Svetlana.Tsabijeva@mahtra.edu.ee


Nikolai Andriankov

Tehnoloogia
Nikolai.Andriankov@mahtra.edu.ee


Ljubov Kozõrkova

Kehaline kasvatus
Ljubov.Kozorkova@mahtra.edu.ee


Margarita Müürsepp

Kehaline kasvatus
Margarita.Muursepp@mahtra.edu.ee


Jevgenia Mostovaja

Algkool
Klassiõpetaja
Evgenia.Mostovaja@mahtra.edu.ee


Anna Nasretdinova

Algkool
Klassiõpetaja
Anna.Nesretdinova@mahtra.edu.ee


Tatjana Savitskaja

Algkool
Klassiõpetaja
Tatjana.Savitskaja@mahtra.edu.ee


Juta Tšurilina

Algkool
Klassiõpetaja
Juta.Tsurilina@mahtra.edu.ee


Marina Moltšanov

Inimeseõpetus
Marina.Moltsanov@mahtra.edu.ee


Rainer Raudsepp

Kehaline kasvatus
Rainer.Raudsepp@mahtra.edu.ee


Kaja Koger

Eesti keel
Kaja.Koger@mahtra.edu.ee


Maria Volkova

Matemaatika
Maria.Volkova@mahtra.edu.ee

Tugisüsteem (5)

Olha Haiuk

Logopeed
Olha.Haiuk@mahtra.edu.ee


Galina Sokotuštšenko

Psühholoog
+372 6218313
Galina.Sokotustsenko@mahtra.edu.ee


Aleksandra Melnikova

HEV-Ko
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee


Jekaterina Ivanova

Eripedagoog
Jekaterina.Ivanova@mahtra.edu.ee


Tatiana Komova

Eripedagoog
Tatiana.Komova@mahtra.edu.ee

Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.