Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugiteenused

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Edgar Roditšenko

Koolijuht
+372 6218185
koolijuht@mahtrakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15:00 - 16:30 eelregistreerimisega e-posti juhiabi@mahtrakool.edu.ee või telefoni +372 6218185 teel

Aleksandra Jakovtšenko

Õppejuht
Vene keel ja kirjandus
+372 6218184
oppejuht@mahtrakool.edu.ee


Aleksandra Melnikova

Eelkooli koordinaator
HEV-õppejuht
hevoppejuht@mahtrakool.edu.ee


Aivar Suursaar

Ruumiloome juht
ruumiloome@mahtrakool.edu.ee


Inna Ermel

Klassijuhataja
Muusika
Huvi-kogukonnajuht
+372 6218299
kogukonnajuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassijuhataja 8T


Leino Lepp

Klassijuhataja
Keelekümblusjuht
Eesti keel
keelekumblus@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassijuhataja 6K, 8K


Robert Bodnar

Haridustehnoloog
haridustehnoloog@mahtrakool.edu.ee


Anton Karavajev

Arendus-muutustejuht
Kehaline kasvatus
muutustejuht@mahtrakool.edu.ee


Anu Urm

Juhiabi
+372 6218185
juhiabi@mahtrakool.edu.ee

Õpetajad (58)

Svetlana Todorovskaja

Klassijuhataja
Roheline Kool
Eesti keel
rohelinekool-juht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 9C


Hanna Topol

Kehaline kasvatus
Hanna.Topol@mahtrakool.edu.ee


Natalja Šemenkova

Eesti keel
Natalia.Semenkova@mahtrakool.edu.ee


Tatiana Komova

Õpetaja
Tatiana.Komova@mahtrakool.edu.ee


Liilia Ekrjas-Kin

Informaatika
Liilia.Ekrjas-Kin@mahtrakool.edu.ee


Elina Parker

Klassijuhataja
Inglise keel
Elina.Parker@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Võõrkeelte õppetoolijuht, mentor

Klassijuhataja 5B


Ljudmila Mazurkevitš

Inglise keel
Ljudmila.Mazurkevits@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Natalja Kotovitš

Klassijuhataja
Inglise keel
Natalja.Kotovits@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassijuhataja 7B


Maria Seleznjova

Klassijuhataja
Vene keel ja kirjandus
Maria.Seleznjova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassijuhataja 5A


Galina Saburova

Klassijuhataja
Vene keel ja kirjandus
Galina.Saburova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vene keele õppetoolijuht

Klassijuhataja 9K


Jelena Frolova

Klassijuhataja
Vene keel ja kirjandus
Jelena.Frolova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 4K


Svetlana Stupina

Klassijuhataja
Bioloogia
Inimeseõpetus
Keemia
Svetlana.Stupina@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassijuhataja 9B


Denis Karsika

Ajalugu
Klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
Denis.Karsika@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalainete õppetoolijuht

Klassijuhataja 8A


Anna Šulipa

Geograafia
Anna.Sulipa@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Inna Ermel

Huvi-kogukonnajuht
Muusika
kogukonnajuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Huvi-kogukonnajuht, mentor


Piret Peil

Kunst
Klassiõpetaja
Piret.Peil@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 3K

Loovainete õppetoolijuht, Tondiraba projekt


Svetlana Tsabijeva

Klassijuhataja
Käsitöö ja kudundus
Svetlana.Tsabijeva@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 9A


Nikolai Andriankov

Tehnoloogia
liikumiseoppevahendid@mahtrakool.ee

Lisainformatsioon: 

Liikumisõppevahendite koostööprojekti juht


Ljubov Kozõrkova

Kehaline kasvatus
Ljubov.Kozorkova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Liikumisvahetunnid


Margarita Müürsepp

Kehaline kasvatus
Margarita.Muursepp@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

mentor


Aliaksandr Pashkevich

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Aliaksandr.Pashkevich@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 7C


Anastasiia Bakunets

Matemaatika
Anastasiia.Bakunets@mahtrakool.edu.ee


Jevgenia Mostovaja

Kunst
Klassiõpetaja
Jevgenia.Mostovaja@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 2B

Pikapäevarühm, algkooli õppetoolijuht, mentor


Anna Nasretdinova

Sotsiaalpedagoog
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Klassiõpetaja
+372 6218313
sotsiaalpedagoog@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 4B


Tatjana Savitskaja

Algkool
Klassiõpetaja
Tatjana.Savitskaja@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 3A


Anna Maiorova

Algkool
Klassiõpetaja
Anna.Maiorova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 3B


Anna Nechaeva

Klassiõpetaja

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 1A

Kogupäevakoolijuht, Mentor


Anni Tungel

Eesti keel
Anni.Tungel@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eesti keele õppetooli juht


Juta Tšurilina

Algkool
Klassiõpetaja
Juta.Tsurilina@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor

Klassiõpetaja 2K


Diana Kabanova

Inglise keel
Diana.Kabanova@mahtrakool.edu.ee


Elena Tkachenko

Inglise keel
Elena.Tkachenko@mahtrakool.edu.ee


Marina Moltšanov

Ühiskonnaõpetus
Marina.Moltsanov@mahtrakool.edu.ee


Rainer Raudsepp

Kehaline kasvatus
Rainer.Raudsepp@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Liikuma Kutsuv Kool, liikumisõpetuse õppetoolijuht, mentor


Gajane Jeremjan-Sukhan

Muusika
Gajane.Jeremjan-Sukhan@mahtrakool.edu.ee


Iryna Ryzhykava

Klassijuhataja
Vene keel ja kirjandus
iryna.Ryzhykava@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 4C


Janika Kütt

Eesti keel
Klassiõpetaja
tulevikukoolijuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 1S

Tulevikukooli juht


Yevheniia Starikova

Algkool
Klassiõpetaja
Yevheniia.Starikova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 2A


Jaroslav Tšekolovets

Matemaatika
Jaroslav.Tsekolovets@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

KIK, reaalainete õppetoolijht


Jelizaveta Belikova

Klassijuhataja
meediakogukuraator@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mediakogukuraator, Erasmus+

Klassijuhataja 5K


Kaidi Rätsep

Eesti keel
Kaidi.Ratsep@mahtrakool.edu.ee


Kati Kuusk

Ajalugu
Loodusõpetus
Ühiskonnaõpetus
Inimeseõpetus
Kati.Kuusk@mahtrakool.edu.ee


Kristiina Pritsõk

Eesti keel
kristiina.pritsok@mahtrakool.edu.ee


Kyryl Korolov

Klassijuhataja
Matemaatika
Füüsika
Kyryl.Korolov@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 8B


Leonardo Pihlakas

Eesti keel
Leonardo.Pihlakas@mahtrakool.edu.ee


Liubov Kulichenko

Bioloogia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Liubov.Kulichenko@mahtrakool.edu.ee


Marianna Helmrosin

Klassiõpetaja
Marianna.Helmrosin@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 1J


Nadiia Obertynska

Muusika
Nadiia.Obertynska@mahtrakool.edu.ee


Polina Troeperstova

Inglise keel
Polina.Troeperstova@mahtrakool.edu.ee


Svetlana Issajeva

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Svetlana.Issajeva@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 6B


Svitlana Kochubei

Klassijuhataja
Matemaatika
Svitlana.Kochubei@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 7A


Vladislav Jekimtsev

Matemaatika
Vladislav.Jekimtsev@mahtrakool.edu.ee


Ulvi Kööp

Eesti keel
Ulvi.Koop@mahtrakool.edu.ee


Lily Fryer

Inglise keel
Lily.fryer@mahtrakool.edu.ee


Ahmed Saeed

Inglise keel
ahmed.saeed@mahtrakool.edu.ee


Anzelika Logvinenko

Abiõpetaja
anzelika.logvinenko@mahtrakool.edu.ee


Angelina Afanasjeva

Abiõpetaja
angelina.afanasjeva@mahtrakool.edu.ee


Inna Erenberg

Abiõpetaja
inna.erenberg@mahtrakool.edu.ee


Aleksandra Popova

Algkool
Klassiõpetaja
aleksandra.popova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassiõpetaja 1H

Tugiteenused (5)

Aleksandra Melnikova

Eelkooli koordinaator
HEV-õppejuht
hevoppejuht@mahtrakool.edu.ee


Olha Haiuk

Logopeed
logopeed@mahtrakool.edu.ee


Galina Sokotuštšenko

Klassijuhataja
Psühholoog
Ühiskonnaõpetus
+372 6218313
psuhholoog@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Projektid: Tore, Kiusamisest Vabaks

Klassijuhataja 6A


Anna Nasretdinova

Sotsiaalpedagoog
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Klassiõpetaja
+372 6218313
sotsiaalpedagoog@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 4B


Jekaterina Ivanova

Klassijuhataja
Loodusõpetus
Eesti keel
Jekaterina.Ivanova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabirühma õpetaja

Klassijuhataja 4A

Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.