Õpilasele ja vanemale

Huviringid


TMPK Huviringid  2021/2022

Huviringi nimetus

Klass

Toimumise aeg

Juhendaja

Vokaal (kab. 117)

5-9

teisipäev 14.20-15.05 

neljapäev 8.00-08.30 (8.klassid)

N.Hort 

natalia.hort@mahtra.edu.ee

Teatriring (Aula)

1-3

teisipäev 12.35-13.20 

G.Saburova  

galina.saburova@mahtra.edu.ee

Robootika (kab. 201)

2b

2k

teisipäev 12.35-13.20

esmaspäev 13.30-14.15

esmaspäev 12.35-13.20

R.Kin

roman.kin@mahtra.edu.ee

Robootika (kab. 201)

5a

5b

5k

teisipäev 10.25-13.20

esmaspäev 10.25-11.10

teisipäev 13.10-14.15

R.Kin

roman.kin@mahtra.edu.ee

Mudilaskoor (Aula)

1-3

kolmapäev, neljapäev 8.00-8.25

I.Ermel

inna.ermel@mahtra.edu.ee

Targukesed (Aula)

1-3

kolmapäev 08.00-08.25

J.Tšurilina

juta.tsurilina@mahtra.edu.ee

Lavakunst (Aula)

esmaspäev 8.30-9.15

I.Ermel

inna.ermel@mahtra.edu.ee

Põnev loodus (kab. 409)

6-7

teisipäev 14.20-15.15 

ekskursioonid 1 kord trimestri viimasel reedel

S.Stupina

svetlana.stupina@mahtra.edu.ee

Enesekaitse (Sp.saal) Keelekümblus klassid reede 14.20-15.55 V. Šatalov
Võrkpall (Sp.saal) 7-9

kolmapäev 15.30-17.00

laupäev 11.30-13.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Saalihoki (Sp.saal) 4-7 esmaspäev 15.30-17.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Debatt (kab. 208) 7-9 laupäev 10.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

TMPK Huviringid  2021/2022

Huviringi nimetus

Klass

Toimumise aeg

Juhendaja

Vokaal (kab. 117)

5-9

teisipäev 14.20-15.05 

neljapäev 8.00-08.30 (8.klassid)

N.Hort 

natalia.hort@mahtra.edu.ee

Teatriring (Aula)

1-3

teisipäev 12.35-13.20 

G.Saburova  

galina.saburova@mahtra.edu.ee

Robootika (kab. 201)

2b

2k

teisipäev 12.35-13.20

esmaspäev 13.30-14.15

esmaspäev 12.35-13.20

R.Kin

roman.kin@mahtra.edu.ee

Robootika (kab. 201)

5a

5b

5k

teisipäev 10.25-13.20

esmaspäev 10.25-11.10

teisipäev 13.10-14.15

R.Kin

roman.kin@mahtra.edu.ee

Mudilaskoor (Aula)

1-3

kolmapäev, neljapäev 8.00-8.25

I.Ermel

inna.ermel@mahtra.edu.ee

Targukesed (Aula)

1-3

kolmapäev 08.00-08.25

J.Tšurilina

juta.tsurilina@mahtra.edu.ee

Lavakunst (Aula)

esmaspäev 8.30-9.15

I.Ermel

inna.ermel@mahtra.edu.ee

Põnev loodus (kab. 409)

6-7

teisipäev 14.20-15.15 

ekskursioonid 1 kord trimestri viimasel reedel

S.Stupina

svetlana.stupina@mahtra.edu.ee

Enesekaitse (Sp.saal) Keelekümblus klassid reede 14.20-15.55 V. Šatalov
Võrkpall (Sp.saal) 7-9

kolmapäev 15.30-17.00

laupäev 11.30-13.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Saalihoki (Sp.saal) 4-7 esmaspäev 15.30-17.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Debatt (kab. 208) 7-9 laupäev 10.00

A. Karavajev

Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Huvijuht